• تاريخ :
     ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ 
  • تعداد بازدید : 52
  • کد خبر : ۴۳۴۶
نماینده مردم اصفهان در بازدید از گروه سرمایه‌گذاری توکافولاد:
باید وارد كسب‌وكارهای جدید شد
نماینده مردم اصفهان و سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی در بازدید از گروه سرمایه‌گذاری توکافولاد بر لزوم ورود به کسب‌وکارهای جدید، ایجاد کانون‌های فکر، تنوع‌بخشی به سرمایه‌گذاری‌ها، توجه به کسب‌وکارهای جدید و تصویرسازی رسانه‌ای برای ذی‌نفعان توکافولاد تأکید کرد.

به گزارش روابط‌عمومی گروه سرمایه‌گذاری توکافولاد، مهدی طغیانی، ضمن حضور در گروه سرمایه‌گذاری توکافولاد و دیدار و گفت‌وگو با مدیرعامل، معاونان و مدیران عامل شرکت‌های گروه توکافولاد اظهار داشت: باید وارد کسب‌وکارهای جدید شد و روی این موضوع فکر کرد که ورود به چه حیطه‌هایی منجر به تنوع‌بخشی در سرمایه‌گذاری خواهد شد.

وی با تأکید بر اینکه فرصت‌ها و ظرفیت‌های زیادی برای توسعه زنجیره داریم و این امر با سرمایه‌گذاری مناسب محقق خواهد شد، تصریح کرد: توکافولاد باید در سرمایه‌گذاری‌ها و اقدامات خود از آینده‌نگری و آینده‌پژوهی که امروزه به یک دانش تبدیل شده است نیز بهره ببرد.

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی با تأکید بر اینکه داشتن کانون فکر در مسائل مالی و سرمایه‌گذاری از اهمیت فراوانی برخوردار است اظهار داشت: کانون‌های فکر می‌توانند با نگاهی بین‌رشته‌ای، موضوعات و مسیر حرکت را ترسیم کنند.

سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه نباید از اهمیت و نقش‌آفرینی فراوانی که رسانه بر شکل‌گیری اذهان و افکار عمومی دارد غافل شد، بر اهمیت تصویرسازی نزد ذی‌نفعان تأکید و تصریح کرد: برای تصویرسازی درست از اتفاقاتِ در حال انجام، باید از ظرفیت‌های رسانه‌ها استفاده کرد.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    6.1.7.0
    V6.1.7.0